SSD

Jakość P37011-B21 HPE 1.92TB SAS 12G Stosowanie mieszane SFF SC Wartość SAS Wielofunkcyjny SSD fabryka

P37011-B21 HPE 1.92TB SAS 12G Stosowanie mieszane SFF SC Wartość SAS Wielofunkcyjny SSD

Dysk SSD HPE Value SAS o pojemności 1,92 TB zapewnia wydajność korporacyjną przy kosztach porównywalnych z SATA. Wytrzymałość do zastosowań mieszanych, interfejs 12G SAS i HPE Smart Carrier zapewniają niezawodność w przypadku obciążeń wymagających dużej ilości danych. Cyfrowo podpisane oprogramowanie sprzętowe i kompatybilność z wieloma dostawcami.

Jakość P50219-B21 HPE 3.84TB NVMe Gen4 High Performance Read Intensive SFF BC U.3 PM1733a SSD fabryka

P50219-B21 HPE 3.84TB NVMe Gen4 High Performance Read Intensive SFF BC U.3 PM1733a SSD

Dysk SSD HPE 3,84 TB NVMe Gen4 zapewnia prędkość odczytu 7000 MB/s przy wydajności PCIe Gen4. Oferuje łączność U.3, optymalizację obciążenia przy intensywnym odczycie i cyfrowo podpisane oprogramowanie sprzętowe HPE, zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo danych w przedsiębiorstwie.

Jakość P40504‐B21 HPE 1,92 TB SATA 6G SSD z 3,05 DWPD Endurance dla magazynu korporacyjnego o mieszanym użyciu fabryka

P40504‐B21 HPE 1,92 TB SATA 6G SSD z 3,05 DWPD Endurance dla magazynu korporacyjnego o mieszanym użyciu

Dysk SSD HPE 1,92 TB SATA zapewnia wytrzymałość 3,05 DWPD w przypadku wymagających obciążeń mieszanych. Dzięki prędkościom IOPS 72K/62K i 550/520 MB/s idealnie nadaje się do zastosowań związanych z bazami danych, VDI i handlem elektronicznym. 2,5-calowy format SFF o dużej gęstości.

Jakość Czytaj intensywny SFF BC Multi Vendor SSD P40502-B21 HPE 3.84TB SAS 24G fabryka

Czytaj intensywny SFF BC Multi Vendor SSD P40502-B21 HPE 3.84TB SAS 24G

Dysk SSD HPE 3,84 TB SAS 24G do intensywnego odczytu zapewnia wydajność korporacyjną dzięki interfejsowi 24G SAS, nośnikowi SFF BC dla serwerów Gen10+/Gen11 i niezawodności wielu dostawców. Oferuje prędkość odczytu 2100 MB/s, 175 tys. IOPS i cyfrowo podpisane oprogramowanie sprzętowe HPE do zastosowań wymagających dużej ilości danych.

Jakość HPE 3.2TB NVMe Gen4 Wysokiej wydajności mieszane użytkowanie SFF BC U.3 PM1735a SSD P50230-B21 fabryka

HPE 3.2TB NVMe Gen4 Wysokiej wydajności mieszane użytkowanie SFF BC U.3 PM1735a SSD P50230-B21

Dysk SSD HPE 1,6 TB NVMe Gen4 zapewnia wydajność korporacyjną dzięki wytrzymałości 3 DWPD, zgodności z trzema trybami U.3 i oprogramowaniu sprzętowemu HPE Digitally Signed zapewniającemu bezpieczeństwo. Idealny do obciążeń mieszanych na serwerach Gen11/Gen10 Plus.

Jakość P49053-B21 HPE 3.2TB Multi Vendor SSD SAS 24G Mixed Use SFF BC fabryka

P49053-B21 HPE 3.2TB Multi Vendor SSD SAS 24G Mixed Use SFF BC

Dysk SSD HPE 6,4 TB SAS 24G do zastosowań mieszanych zapewnia wydajność klasy korporacyjnej z wytrzymałością 3 DWPD, interfejsem SAS 24G i cyfrowo podpisanym oprogramowaniem sprzętowym, co zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie centrum danych.

Jakość P40499‐B21 HPE 1.92TB SATA 6G Read Intensive SSD Solid State DriveWykorzystanie fabryka

P40499‐B21 HPE 1.92TB SATA 6G Read Intensive SSD Solid State DriveWykorzystanie

Dysk SSD HPE 1,92 TB SATA zapewnia niezawodność korporacyjną przy najniższym koszcie na GB. Dzięki wytrzymałości na poziomie 1,0 DWPD, ochronie przed utratą zasilania i stałej wydajności odczytu na poziomie 550 MB/s idealnie nadaje się do zastosowań wymagających dużej liczby odczytów, takich jak repozytoria treści, analizy i miejsca docelowe kopii zapasowych.

Jakość P40506-B21 960GB Hpe Sas Ssd 12G Odczyt Intensywna wartość SFF BC fabryka

P40506-B21 960GB Hpe Sas Ssd 12G Odczyt Intensywna wartość SFF BC

Zasilacz HPE 1600 W Platinum z możliwością podłączania podczas pracy i sprawnością 94%. Niska zawartość halogenu, pełne funkcje ochrony i kompatybilność z gniazdami Flex dla serwerów Gen10/Gen11. Obsługuje nadmiarowe konfiguracje i niezakłócającą konserwacji konserwację.

Jakość P40510-B21 HPE Dyski SSD 960GB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS fabryka

P40510-B21 HPE Dyski SSD 960GB SAS 12G Mixed Use SFF BC Value SAS

Dysk SSD HPE 3,84 TB SAS 12G do zastosowań mieszanych zapewnia zrównoważoną wydajność w przypadku intensywnych obciążeń korporacyjnych. Charakteryzuje się wytrzymałością na poziomie 3,0–3,5 DWPD, niezawodnością wielu dostawców, kompatybilnością z podstawowymi nośnikami i 3-letnią gwarancją dla środowisk o znaczeniu krytycznym.