HPE 96GB Dual Rank x4 DDR5-6400 EC8 Καταχωρημένο Κιτ Υψηλής Μνήμης P69729-B21
Το P69729-B21 HPE 96GB DDR5-6400 Registered Smart Memory Kit είναι μια υψηλής ποιότητας λύση μνήμης επιχειρηματικού επιπέδου που έχει σχεδιαστεί για σύγχρονα κέντρα δεδομένων υψηλής απόδοσης, εικονικοποίηση μεγάλης κλίμακας,και επιχειρηματικές εφαρμογές με έντονη μνήμηΑυτό το εμβληματικό μοντέλο υψηλής χωρητικότητας στην ευφυή μνήμη της HPE προσφέρει εξαιρετική πυκνότητα μνήμης, αξιοπιστία και αποτελεσματικότητα.υποβάλλονται στα αυστηρά πρωτόκολλα πιστοποίησης και δοκιμών της HPE για να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη ενσωμάτωση με τους διακομιστές HPE Gen12.
Χτισμένο σε προηγμένη αρχιτεκτονική DDR5, η P69729-B21 διαθέτει χωρητικότητα 96GB και λειτουργεί με 6400 MT / s (PC5-51200), παρέχοντας ισχυρό εύρος ζώνης που ξεπερνά την παλαιότερη μνήμη DDR4 έως και 85%.Η διαμόρφωση Dual Rank x4 (2Rx4) του είναι βελτιστοποιημένη για φορτία εργασίας υψηλής χωρητικότητας, καθιστώντας το ιδανικό για τη διαχείριση μεγάλων βάσεων δεδομένων, την ανάλυση μεγάλων δεδομένων σε πραγματικό χρόνο, την εκπαίδευση μοντέλων AI / ML, την εικονικοποίηση πολλών ενοικιαστών και τις εφαρμογές υπολογιστών υψηλής απόδοσης.
Ο P69729-B21 ενσωματώνεται απρόσκοπτα με την τεχνολογία HPE Smart Memory, απελευθερώνοντας αποκλειστικά πλεονεκτήματα διαχείρισης και απόδοσης όταν συνδυάζεται με διακομιστές HPE Gen12. This includes compatibility with HPE Active Health System for real-time memory health monitoring and EC8 dual-error correction (On-Die ECC + Standard ECC) for maximum data integrity and system stability.
Σχεδιασμένη για εξαιρετική ενεργειακή απόδοση, η ενότητα λειτουργεί σε τάση 1,1V, μειώνοντας σημαντικά την κατανάλωση ενέργειας και την παραγωγή θερμότητας σε σύγκριση με την παραδοσιακή μνήμη DDR4.Ο συντελεστής μορφής DIMM 288 πινών εγγυάται ευρεία συμβατότητα με τους servers rack και tower της HPE ProLiant Gen12.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μέρους (PN) | P69729-B21 |
| Δυνατότητα μνήμης | Συσκευή μονομονάδας 96GB (1x96GB) |
| Τύπος μνήμης | DDR5 SDRAM εγγεγραμμένη έξυπνη μνήμη (RDIMM) |
| Ταχύτητα μνήμης | 6400 MT/s (PC5-51200); υποστηρίζει 6400 MT/s σε διαμόρφωση 1DPC με συμβατούς επεξεργαστές |
| Κατηγορία & πλάτος bit | Δύο βαθμίδες x4 (2Rx4) · βελτιστοποιημένη για φορτία εργασίας μεγάλης χωρητικότητας |
| Κλιμάκωση CAS | CAS-52-52-52 |
| Υποστήριξη ΕΚΚ | EC8 (On-Die ECC + Standard ECC); βελτιωμένη ανίχνευση και διόρθωση σφαλμάτων |
| Τετάρτη | 1.1V (χαμηλή κατανάλωση ισχύος) |
| Φόρμα | 288-pin DIMM |
| Κατασκευαστής | Εταιρεία Hewlett Packard (HPE) |
| Κωδικός UPC/JAN | UPC: 0190017710341; JAN: 4549821591534 |
| Βάρος | 00,06 κιλά (2.12 ουγκιές) |
| Μέγεθος | 80,89 x 19,05 x 2,25 cm |
Όλες οι μονάδες μνήμης P69729-B21 είναι συσκευασμένες σε αυθεντική συσκευασία HPE, σχεδιασμένη για να προστατεύει από φυσικές βλάβες, ηλεκτροστατικές εκκέψεις και περιβαλλοντικούς παράγοντες κατά τη μεταφορά.Συνεργαζόμαστε με κορυφαίους εταίρους υλικοτεχνίας, όπως η UPS., DHL, και FedEx για ασφαλή, έγκαιρη παγκόσμια παράδοση.
- Εσωτερικές παραγγελίες (ΗΠΑ): 1-4 εργάσιμες ημέρες
- Διεθνείς αποστολές: 4-9 εργάσιμες ημέρες (υπόκειται σε τελωνειακή εκκαθάριση)
- Αριθμός παρακολούθησης που παρέχεται κατά την αποστολή
- Παραγγελίες χύδην (6+ μονάδες): Προσαρμοσμένες λύσεις αποστολής και προτιμησιακές τιμές
- Όλες οι αποστολές είναι πλήρως ασφαλισμένες κατά ζημιών, απώλειας ή κλοπής
- Εξευγενισμένη διαδικασία επιστροφής ελαττωματικών προϊόντων σύμφωνα με τους όρους εγγύησης της HPE
διπλή σειρά x4 ddr5-6400
,μνήμη
,Για διπλό βαθμό x4
-
P49056-B21 6.4TB Πολλαπλός προμηθευτής Hpe Ssd Sas 12G Μεικτή χρήση SFF SC
Ο SSD μικτής χρήσης HPE 6,4 TB SAS 12G προσφέρει εταιρική απόδοση με αναγνώσεις 1.080 MB/s, 175K IOPS και υψηλή διαθεσιμότητα διπλής θύρας. Διαθέτει προστασία HPE Smart Carrier, ψηφιακά υπογεγραμμένο υλικολογισμικό και αξιοπιστία πολλών προμηθευτών για φόρτους εργασίας στο κέντρο δεδομένων. -
Επεξεργαστής διακομιστή Gold 6442Y 24 πυρήνων 4,00 GHz Turbo 225W TDP CPU
Intel Xeon Gold 6442Y: CPU διακομιστή 24 πυρήνων με turbo 4,0 GHz, μνήμη DDR5 και επιτάχυνση AI (AMX/DL Boost). Ιδανικό για κέντρα δεδομένων, εικονικοποίηση και φόρτους εργασίας HPC με εταιρική αξιοπιστία. -
2.4 GHz AMD EPYCTM 9654 Επεξεργαστής με 96 πυρήνες 192 νήματα και 384 MB L3 Cache
AMD EPYC 9654: 96 πυρήνες, 192 νήματα για μέγιστη υπολογιστική πυκνότητα. Αρχιτεκτονική Zen 4 με 384MB L3 cache, μνήμη DDR5 και PCIe 5.0. Ιδανικό για φόρτους εργασίας HPC, cloud, AI και μεγάλης κλίμακας βάσεων δεδομένων.