JL480A Aruba X371 Τροφοδοτικό AC 400W
Σύνοψη του προϊόντος
Τροφοδοτικό AC Aruba JL480A 400W για διακόπτες 2930M. Εναλλάξιμα για μηδενικό χρόνο διακοπής λειτουργίας, απόδοση 80 PLUS Silver, προϋπολογισμός PoE 160 W. Ενεργοποιεί τον πλεονασμό N+1 και την παγκόσμια υποστήριξη 24/7.
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:
CN, TW
Επωνυμία Μάρκας:
HPE Aruba
Αριθμός μοντέλου:
JL480A
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
1
Τιμή:
$2752
Όροι πληρωμής:
T/T
Δυνατότητα Προμήθειας:
Περισσότερα από 20 τεμ
Περιγραφή προϊόντων
Ηλεκτρική τροφοδοσία εναλλασσόμενου ρεύματος Aruba X371 400W (JL480A)
Επισκόπηση του προϊόντος
ΗΑρούμπα X371 (JL480A)είναι μια υψηλής απόδοσης μονάδα τροφοδοσίας εναλλασσόμενης ενέργειας με θερμό ρεύμα που έχει σχεδιαστεί ειδικά για τηνΗ σειρά διακόπτη Aruba 2930MΑυτό το κρίσιμο συστατικό ισχύος παρέχει έξοδο 400W για να υποστηρίξει τόσο τη λειτουργία του συστήματος όσο και τις απαιτήσεις Power over Ethernet (PoE).Η αρχιτεκτονική θερμής εναλλαγής επιτρέπει την απρόσκοπτη εφεδρικότητα και την αντικατάσταση πεδίου, διασφαλίζοντας συνεχή λειτουργία της άκρης του δικτύου χωρίς διακοπή της υπηρεσίας.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Συγκρότημα χαρακτηριστικών | Μηχανική προδιαγραφή |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | JL480A (Aruba X371) |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 400 βατ(Συνεχίζεται) |
| Πεδίο τάσης εισόδου | 100V έως 240V AC (πλήρης εμβέλειας / αυτόματης εμβέλειας) |
| Συχνότητα εισόδου | 50 / 60 Hz |
| Υποστήριξη ισχύος PoE | 160 Βαταφιερωμένη στην PoE (υποκείμενη στο σύστημα) |
| Αξιολόγηση αποδοτικότητας | 80 PLUS Ασημένιο ισοδύναμο(Μετατροπή υψηλής απόδοσης) |
| Εναλλακτικά με θερμότητα | Υποστηρίζεται (Αναλλάξιμο πεδίου ενώ ο διακόπτης είναι υπό φόρτο) |
| Μέγεθος | 3.25" x 7.25" x 1.5" (Standard 2930M) |
| Συμφωνία | Μόνο διακόπτες της σειράς Aruba 2930M |
Επιδόσεις και λειτουργικά χαρακτηριστικά
- Μονωδική εφεδρικότητα (N+1):Όταν συνδυάζεται με ένα δεύτερο JL480A σε πλαίσιο 2930M, παρέχει πλήρη εφεδρικότητα για την αποτροπή επανεκκίνησης του συστήματος ή πτώση συσκευής PoE κατά την αποτυχία της μονάδας ή την απώλεια πηγής εναλλασσόμενου ρεύματος
- Βελτιωμένη διανομή PoE:Σχεδιασμένο για την εξισορρόπηση της εσωτερικής ισχύος του συστήματος με την παράδοση PoE, παρέχοντας σταθερό προϋπολογισμό PoE 160W ιδανικό για τηλέφωνα IP, σημεία πρόσβασης Wi-Fi και κάμερες ασφαλείας
- Προηγμένη θερμική παρακολούθηση:Ενσωματωμένοι αισθητήρες επικοινωνούν σε πραγματικό χρόνο με τη θερμοκρασία και την κατάσταση του ανεμιστήρα στην κονσόλα διαχείρισης διακόπτη, με ρύθμιση ανεμιστήρα με μεταβλητή ταχύτητα για να ελαχιστοποιήσει τον θόρυβο και να αποτρέψει τη θερμική θροσέλινγκ
- Σχεδιασμός χαμηλού ρεύματος εισροής:Η εξελιγμένη τροχιά περιορίζει το ρεύμα εισροής κατά τη διάρκεια εκδηλώσεων καυτής σύνδεσης ή ψυχρής εκκίνησης, προστατεύοντας τους διακόπτες κύκλου άνω και εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ενέργειας
Στρατηγικά επιχειρηματικά πλεονεκτήματα
- Υψηλή διαθεσιμότητα για το Edge:Ο σχεδιασμός θερμής εναλλαγής διασφαλίζει ότι η συντήρηση του υλικού δεν προκαλεί διακοπή λειτουργίας του δικτύου, κρίσιμη για λειτουργίες 24 ώρες το 24ωρο και απομακρυσμένα υποκαταστήματα με περιορισμένη υποστήριξη πληροφορικής
- Η οικονομικά αποδοτική κλιμάκωση ισχύος:Η χωρητικότητα 400W προσφέρει τη βέλτιστη ισορροπία για εφαρμογές που απαιτούν PoE χωρίς το κόστος παροχών ενέργειας υψηλότερης ισχύος, ευθυγραμμίζοντας τις κεφαλαιακές δαπάνες με τις πραγματικές ανάγκες ενέργειας
- Λειτουργική απλότητα:Το τυποποιημένο εξαρτήμα για τη σειρά 2930M απλοποιεί τη διαχείριση αποθεμάτων ανταλλακτικών για τις μεγάλες επιχειρήσεις και τη διεθνή εφοδιαστική
- Προστασία επιπέδου επιχείρησης:Κατασκευασμένο με πυκνωτές βιομηχανικής κλάσης και ρυθμιστές τάσης βαριάς χρήσης για την προστασία ευαίσθητων εξαρτημάτων διακόπτη από θόρυβο αγωγών εναλλασσόμενου ρεύματος και μικρές υπερχείλιες, επεκτείνοντας τη διάρκεια ζωής του υλικού
Λεπτομέρειες προιόντος
Επισημαίνω:
Τροφοδοτικό AC 400W
,JL480A Aruba X371
Size:
Διάφορα μεγέθη
Category:
Άλλα
Color:
Διαθέσιμα πολλαπλά χρώματα
Shipping:
Παγκόσμια αποστολή
Warranty:
Εξαρτάται από το αντικείμενο
Usage:
Πολλαπλοί σκοποί
Weight:
Διαφέρει ανά είδος
Customer Support:
Υποστήριξη 24/7
Availability:
σε απόθεμα
Συγγενικά προϊόντα
-
Επεξεργαστής διακομιστή Gold 6442Y 24 πυρήνων 4,00 GHz Turbo 225W TDP CPU
Intel Xeon Gold 6442Y: CPU διακομιστή 24 πυρήνων με turbo 4,0 GHz, μνήμη DDR5 και επιτάχυνση AI (AMX/DL Boost). Ιδανικό για κέντρα δεδομένων, εικονικοποίηση και φόρτους εργασίας HPC με εταιρική αξιοπιστία. -
Xeon Platinum 8462Y+ 4η γενιά αναβαθμιζόμενος επεξεργαστής με 32 πυρήνες 4.10 GHz Turbo 300W TDP
Xeon Platinum 8462Y+: 32 πυρήνες, 4,1 GHz turbo, 60 MB cache. Προηγμένη διαδικασία 7nm με μνήμη DDR5, PCIe 5.0 και ολοκληρωμένες δυνατότητες ασφαλείας. Ιδανικό για εταιρικά κέντρα δεδομένων και υπολογιστές υψηλής απόδοσης. -
9754 Amd Epyc επεξεργαστής 128 πυρήνες 256 νήματα και Zen 4 αρχιτεκτονική
AMD EPYC 9754: 128 πυρήνες, 256 νήματα για μέγιστη πυκνότητα cloud & HPC. Αρχιτεκτονική Zen 4, 360W TDP, PCIe 5.0, μνήμη DDR5. Ιδανικό για εικονικοποίηση, κοντέινερ και παράλληλους φόρτους εργασίας υπολογιστών.