S3T81A HPE MSA 2072 32Gb Fibre Channel SFF Storage +S3Y23A 32Gb SW FC SFP+
ΗS3T81Aείναι η υψηλής απόδοσης ναυαρχίδα του χαρτοφυλακίου HPE MSA Gen7, που αντιπροσωπεύει την απόλυτη συγχώνευση της υπερ-υψηλής ταχύτητας συνδεσιμότητας και της προκαθορισμένης επιτάχυνσης φλας.Η HPE MSA 2072 SFFπίνακα που περιλαμβάνειδύο ολοκληρωμένα SSD SASκαι την πλήρη σουίτα λογισμικού Advanced Data ServicesΣυσκευή δέκτη S3Y23A 32Gb Fiber ChannelΣχεδιασμένο ειδικά για επιχειρήσεις που δεν μπορούν να αντέξουν οικονομικά συμβιβασμούς όσον αφορά την καθυστέρηση, το σύστημα αυτό είναι "Flash-First" από την πρώτη μέρα.Παρέχει μια διαδρομή δεδομένων SAN 32Gb που εξασφαλίζει τα πιο εντατικά εικονικά συστάδια και εφαρμογές βάσεων δεδομένων σε πραγματικό χρόνο δεν περιορίζονται ποτέ από το εύρος ζώνης του δικτύου, παρέχοντας μια πραγματικά μελλοντική βάση αποθήκευσης.
| Μέγιστη απόδοση | Μέχρι 13,1 GB/s(Συνεχόμενη ανάγνωση) |
| Τυχαίο διάβασμα IOPS | Μέχρι το 325,000(Βελτιστοποιημένο για τις επιδόσεις του φλας) |
| Συμπεριλαμβανομένου του επιπέδου Flash | 2 x 1,92TB SSD SAS μικτής χρήσης(Προεγκατασταμένο) |
| Οπτικές ίνες | 4 συσκευασίες S3Y23A 32Gb SW SFP+(συμπεριλαμβανομένων) |
| Μνημείο αποθήκευσης | 24GB Συνολική αποθήκευση συστήματος(12GB ανά ελεγκτή) |
| Διαμόρφωση θύρας υποδοχής | Συνολικά 8 λιμένες(4 x 32Gb SFP+ ανά ελεγκτή) |
| Προστασία δεδομένων | MSA-DP+ (Διανεμημένη εξοικονόμηση για 25 φορές ταχύτερες ανακατασκευές) |
| Προχωρημένη αδειοδότηση | Τάξη, 512 στιγμιότυπα, Απομακρυσμένη Αντιγραφή(συμπεριλαμβανομένων) |
-
Επόμενο επίπεδο απόδοσης:Το υλικό 32Gb FC, που ενεργοποιείται από την οπτική S3Y23A, διπλασιάζει τις πιθανές ταχύτητες μεταφοράς των συστημάτων 16Gb, εξαλείφοντας αποτελεσματικά τα "συγκρούσματα κυκλοφορίας" δεδομένων κατά τη διάρκεια των κύκλων κορυφής I / O.
-
Άμεση υβριδική κατάταξη:Με τα προεγκατεστημένα SSDs και την ενεργή άδεια, το σύστημα μετακινεί αυτόματα τα "καυτά" δεδομένα εφαρμογών στο επίπεδο flash κάθε λίγα χιλιοστά του δευτερολέπτου.διασφάλιση της μέγιστης ανταπόκρισης χωρίς χειροκίνητη ρύθμιση.
-
Σήμα με πολύ χαμηλή καθυστέρηση:Η αρχιτεκτονική του ελεγκτή Gen7 είναι βελτιστοποιημένη για να χειρίζεται τα υψηλά IOPS που παρέχονται από τα εσωτερικά SSD,ενώ η σύνδεση 32Gb εξασφαλίζει ότι αυτή η απόδοση παραδίδεται στους διακομιστές υποδοχής με σχεδόν μηδενική καθυστέρηση.
-
Προστασία δεδομένων ταχείας απόκρισης:ΠεριλαμβάνειMSA-DP+τεχνολογία, η οποία φέρνει επανάσταση στην προστασία του RAID διανέμοντας την εφεδρική χωρητικότητα σε όλους τους δίσκους, επιτρέποντας επαναχτίσματα δίσκων που είναι σημαντικά ταχύτερα από το παραδοσιακό RAID 6.
-
Το SKU απόδοσης "No-Guesswork":Με τη συγκέντρωση των υψηλότερων ταχυτήτων δέκτη-αποδέκτη, των SSD flash-tier και των αδειών λογισμικού premium σε ένα αριθμό μέρους, η HPE παρέχει μια εγγυημένη συμβατή λύση υψηλής απόδοσης.
-
Η απόδοση από την αποθήκευση μελλοντικής ασφάλειας:Η ανάπτυξη συνδεσιμότητας 32Gb σήμερα εξασφαλίζει ότι η υποδομή αποθήκευσης σας είναι έτοιμη για την επόμενη γενιά υψηλής ταχύτητας διακομιστών και δικτύων 100Gb/s.
-
Μεγιστοποίηση της παραγωγικότητας των ΤΠ:Τα χαρακτηριστικά αυτοματοποιημένης κατάταξης και παρακολούθησης της κατάστασης επιτρέπουν στους γενικούς ειδικούς πληροφορικής να διαχειρίζονται ένα περιβάλλον SAN ελίτ με την ίδια ευκολία με έναν βασικό διακομιστή, απελευθερώνοντας πόρους για βασικά επιχειρηματικά έργα.
-
Ελίτ Επιχειρηματική Συνεχή:Τα τυποποιημένα προηγμένα στιγμιότυπα και η απομακρυσμένη αναπαραγωγή, σε συνδυασμό με την αξιοπιστία του γνήσιου υλικού HPE, παρέχουν ένα ισχυρό δίχτυ ασφαλείας για τα πιο κρίσιμα ψηφιακά περιουσιακά στοιχεία της εταιρείας σας.
Αποθήκευση δεδομένων μέσω καναλιού ινών
,Αποθήκευση οδού ινών
,Αποθήκευση δεδομένων 8GB
-
Επεξεργαστής Intel Xeon 6714P με Βασική Συχνότητα 4.0 GHz, 8 Πυρήνες, 16 Νήματα και TDP 165W
Intel Xeon 6714P: Επεξεργαστής 8 πυρήνων με turbo 4,3 GHz, κρυφή μνήμη 48 MB και ενσωματωμένοι επιταχυντές για συμπεράσματα τεχνητής νοημοσύνης, φόρτους εργασίας βάσης δεδομένων και παράδοση περιεχομένου. Διαθέτει μνήμη DDR5, PCIe 5.0 και επεκτασιμότητα πολλαπλών υποδοχών. -
Intel Xeon 6728P επεξεργαστής με 24 πυρήνες 4.1 GHz Turbo Frequency και 144 MB L3 Cache
Intel® Xeon® 6728P: Επαγγελματικός επεξεργαστής 24 πυρήνων με turbo 4,1 GHz, μνήμη cache 144 MB και ενσωματωμένοι επιταχυντές. Ιδανικό για εικονικοποίηση, βάσεις δεδομένων και υποδομή με μνήμη DDR5 και υποστήριξη PCIe 5.0. -
Επεξεργαστής Intel Xeon 6505P με 12 Πυρήνες 4.1 GHz Turbo και 150W TDP
Intel Xeon 6505P: 12 πυρήνες, 4,1 GHz turbo, 48 MB cache. Ιδανικό για διακομιστές, χώρο αποθήκευσης και υπολογιστές αιχμής με PCIe 5.0, μνήμη DDR5 ECC και 150 W TDP για ισορροπημένη απόδοση.