P69730-B21 HPE 128GB Dual Rank X4 DDR5-6400 EC8 Καταχωρισμένη έξυπνη Hpe Standard μνήμη
Το P69730-B21 HPE 128GB DDR5-6400 Registered Smart Memory Kit είναι μια κορυφαία λύση μνήμης επιχειρηματικού επιπέδου που έχει σχεδιαστεί για σύγχρονα κέντρα δεδομένων υψηλής απόδοσης, εικονικοποίηση μεγάλης κλίμακας,και επιχειρηματικές εφαρμογές με έντονη μνήμηΩς το κορυφαίο μοντέλο υψηλής χωρητικότητας στην σειρά έξυπνων μνήμων της HPE, αυτό το ενιαίο ενιαίο κιτ προσφέρει απαράμιλλη πυκνότητα μνήμης, αξιοπιστία και λειτουργική αποτελεσματικότητα.
Χτισμένο πάνω στην προηγμένη αρχιτεκτονική DDR5, το P69730-B21 διαθέτει χωρητικότητα 128GB και λειτουργεί σε 6400 MT / s (PC5-51200), παρέχοντας ισχυρό εύρος ζώνης που ξεπερνά την κληρονομική μνήμη DDR4 έως και 85%.Η διαμόρφωση του Dual Rank x4 (2Rx4) είναι βελτιστοποιημένη για εξαιρετικά υψηλής χωρητικότητας φορτία εργασίας, καθιστώντας το ιδανικό για τη διαχείριση βάσεων δεδομένων μεγάλης κλίμακας, την ανάλυση μεγάλων δεδομένων σε πραγματικό χρόνο, την εκπαίδευση μοντέλων AI / ML, την εικονικοποίηση πολλών ενοικιαστών και τις εφαρμογές υπολογιστών υψηλής απόδοσης.
Η ενότητα ενσωματώνεται απρόσκοπτα με την τεχνολογία HPE Smart Memory, προσφέροντας αποκλειστικά πλεονεκτήματα διαχείρισης και απόδοσης όταν συνδυάζεται με τους servers HPE Gen12.Με διπλή διόρθωση σφάλματος EC8 και χαμηλή 1.1V κατανάλωση ισχύος, εξασφαλίζει τη μέγιστη ακεραιότητα δεδομένων και ενεργειακή απόδοση για λειτουργίες κρίσιμης σημασίας.
| Αριθμός μέρους (PN) | P69730-B21 |
|---|---|
| Δυνατότητα μνήμης | 128GB (1x128GB) Μονάδα Μονάδας |
| Τύπος μνήμης | DDR5 SDRAM εγγεγραμμένη έξυπνη μνήμη (RDIMM) |
| Ταχύτητα μνήμης | 6400 MT/s (PC5-51200), υποστηρίζει 6400 MT/s σε διαμόρφωση 1DPC, 5200 MT/s σε διαμόρφωση 2DPC |
| Κατηγορία & πλάτος bit | Δύο βαθμοί x4 (2Rx4) |
| Κλιμάκωση CAS | CAS-52-52-52 |
| Υποστήριξη ΕΚΚ | EC8 (ECC επί θραύσης + ECC πρότυπο) |
| Τετάρτη | 1.1V |
| Φόρμα | 288-pin DIMM |
| Κατασκευαστής | Εταιρεία Hewlett Packard (HPE) |
| Κωδικός UPC/JAN | Η Ελλάδα είναι η πρώτη χώρα στην Ένωση στην οποία η Ελλάδα έχει εισέλθει σε οικονομική συνεργασία. |
| Βάρος | 00,07 κιλά (2.47 ουγκιές) |
| Μέγεθος | 80,89 x 19,05 x 2,40 cm |
Όλες οι μονάδες μνήμης P69730-B21 συσκευάζονται σε αυθεντικές συσκευασίες HPE που έχουν σχεδιαστεί για την προστασία από φυσικές βλάβες, ηλεκτροστατικές εκκένωσεις και περιβαλλοντικούς παράγοντες κατά τη μεταφορά.Συνεργαζόμαστε με κορυφαίους παρόχους logistics συμπεριλαμβανομένων UPS, DHL, και FedEx για ασφαλή παγκόσμια παράδοση.
Χρονοδιαγράμματα αποστολής: Οι εγχώριες παραγγελίες (ΗΠΑ) φτάνουν συνήθως εντός 1-4 εργάσιμων ημερών, ενώ οι διεθνείς αποστολές διαρκούν 4-9 εργάσιμες ημέρες, με την επιφύλαξη του τελωνειακού αποχωρισμού.Οι αριθμοί παρακολούθησης παρέχονται κατά την αποστολή για την παρακολούθηση της παράδοσης σε πραγματικό χρόνο..
Για τις χύδην παραγγελίες (5+ μονάδες), προσφέρουμε εξατομικευμένες λύσεις αποστολής, προτιμησιακές τιμές και εξειδικευμένη υποστήριξη εφοδιαστικής.
128GB διπλή βαθμίδα x4
,διπλή σειρά x4 ddr5-6400
,p69730-b21 για την τυποποιημένη μνήμη
-
Intel Xeon Silver 4510 2.4GHz 12 Core 150W επεξεργαστής για υπολογιστές υψηλής απόδοσης
Επεξεργαστής Intel Xeon Silver 4510 Οικογένεια Επεξεργαστών Intel Xeon Silver Μοντέλο 4510 Ταχύτητα Ρολογιού 2.4GHz Αριθμός Πυρήνων 12 πυρήνες Θερμική Σχεδιαστική Ισχύς 150W Επισκόπηση Προϊόντος Ο επεξεργαστής Intel Xeon Silver 4510 προσφέρει απόδοση επιπέδου επιχείρησης με 12 πυρήνες που λειτουργού... -
Επεξεργαστής διακομιστή Xeon Bronze 3508U με 8 πυρήνες, υποστήριξη μνήμης DDR5, 125W TDP
Xeon Bronze 3508U: CPU διακομιστή 8 πυρήνων με βασική συχνότητα 2,1 GHz, 125 W TDP, υποστήριξη μνήμης DDR5, PCIe 5.0 και προηγμένα χαρακτηριστικά ασφαλείας. Ιδανικό για διακομιστές αρχικού επιπέδου, υπολογιστές αιχμής και πλατφόρμες αποθήκευσης. -
Intel Xeon 6728P επεξεργαστής με 24 πυρήνες 4.1 GHz Turbo Frequency και 144 MB L3 Cache
Intel® Xeon® 6728P: Επαγγελματικός επεξεργαστής 24 πυρήνων με turbo 4,1 GHz, μνήμη cache 144 MB και ενσωματωμένοι επιταχυντές. Ιδανικό για εικονικοποίηση, βάσεις δεδομένων και υποδομή με μνήμη DDR5 και υποστήριξη PCIe 5.0.